Pościel angielska

Obok tekstyliów domowych pochodzących ze zbiórek odzieży i akcesoriów nie mogło zabraknąć również pościeli. Przedstawiamy szeroki wybór poszewek na kołdry i poduszki, a także prześcieradeł, pledów, koców i narzut, dzięki którym łóżko lub sofa zyskają całkowicie nowy wizerunek.

Wysokogatunkowa pościel dostępna w sklepach nie należy do tanich. Szczególnie, gdy mówimy o kompletach na duże wymiary kołder i materacy. W sklepach second hand znaleźć można propozycje markowych zestawów uszytych z najwyższej jakości stuprocentowej bawełny, satyny bawełnianej, a także atłasu czy nawet jedwabiu. To materiały dobrze znoszące częste pranie i prasowanie – higieniczne i przyjazne w użytkowaniu.

Sklepy second hand często sprzedają pościel w wariancie na wagę, co pozwala uzyskać przystępną cenę. Dla klienta detalicznego to doskonały sposób na zdobycie naprawdę wysokogatunkowego produktu o doskonałych walorach użytkowych. W naszej hurtowni zamówią państwo mix pościelowy, zawierający powłoczki na kołdry i poduszki oraz prześcieradła w zróżnicowanych wymiarach. Oferta wyłącznie dla sklepów.