Polityka jakości

Jesteśmy hurtownią odzieży używanej, mieszczącej się w Nakle, niedaleko Bydgoszczy. Swoje towary dostarczamy w ilościach hurtowych, właścicielom Second-Handów na terenie całej Polski. Współpracujemy z firmami zajmującymi się zbiórką ubrań w systemie „od drzwi do drzwi” oraz „cash for clotes” w Szwecji, Szkocji, Anglii i Niemczech. Wśród towarów znajdują się torebki, buty sezonowe, pościele, biżuteria oraz ubrania damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce. Oferowany niesort charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem asortymentu. Importowane tekstylia pochodzą z różnych półek cenowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować towar, który przypadnie do gustu zróżnicowanym klientom.

Kupowanie u nas to pewne zadowolenie

Otrzymasz towar najwyższej jakości – oryginalny niesort.

Otrzymasz 100% towaru jaki zamówiłeś – u nas każdy rodzaj towaru ma swoje właściwe miejsce w Naszym magazynie, w celu nie wymieszania poszczególnych zbiórek.

Towar załadowany na Nasz/Twój samochód, jest dokładnie ważony i jego waga musi pokrywać się z wartością podaną na fakturze.

Każdy towar jest plombowany

Przy zamówieniu telefonicznym, zapłacisz dopiero przy odbiorze towaru

Służymy pomocą w wyborze najwłaściwszego towaru dla Twoich potrzeb.

Priorytetem jest dla nas jakość oferowanych produktów, dlatego asortyment importujemy jedynie od sprawdzonych producentów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i bardzo chętnie podejmujemy się stałej współpracy, zapewniając ciągłe, systematyczne dostawy towarów na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane zapraszamy do wizyty w naszej hurtowni lub kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Bielawy 32
89-100 Nakło nad Notecią
woj. Kujawsko-Pomorskie

Skontaktuj się

Tel : +48 690 182 405

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9.00-16.00

Zapisz się do naszego newslettera