Załadunki całotirowe

Na terenie całego kraju handlujemy niesortem sprowadzanym zza granicy. Oferujemy stałą współpracę i systematyczne dostawy towarów. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia obejmującego ilości próbne.
Oferujemy Państwu:

  • możliwość sprawdzenia towaru (zakup ilości próbnej w naszym magazynie, w ilości min. 2 tony- w cenie połówki tira),
  • zapewniamy nasz transport zaplombowanym tirem,
  • możliwość zamówienia pół lub całego tira,
  • możliwość rozliczenia w walucie obcej lub PLN.

Każdy transport jest ważony przed wysłaniem, a następnie plombowany, dzięki czemu odbiorcy mogą być pewni, że dotrze do nich odpowiednia ilość towarów. Ze względu na to, że oferowane produkty są skupowane w dwóch systemach „od drzwi do drzwi”, a także „cash for clothes”, pozyskany w ten sposób niesort charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem asortymentowym. Wśród towarów znajdują się torebki, buty, pościele, ubrania damskie, męskie oraz młodzieżowe, a także wiele innych towarów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wypracowanym kontaktom możemy zaoferować Państwu sprawdzony i oryginalny niesort w konkurencyjnych cenach. Towar importowany zza granicy oferujemy właścicielom second-handów, którzy skupują go w ilościach hurtowych, by następnie wystawić na sprzedaż w formie detalicznej. Oferujemy możliwość zamówienia próbnych ilości ubrań.

Przy stałych zamówieniach, rekomendujemy zakup całotirowy, ze względu na to, że jest to opcja stanowiąca najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Bielawy 32
89-100 Nakło nad Notecią
woj. Kujawsko-Pomorskie

Skontaktuj się

Tel : +48 690 182 405

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9.00-16.00

Zapisz się do naszego newslettera