Oferta

EURO-LAND to ceniony i doświadczony importer odzieży używanej. Na naszą ofertę składa się oryginalny niesort, pozyskiwany od sprawdzonych dostawców.

Takie hurtownie jak nasza cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Odnalezienie rzetelnego partnera nie należy do łatwych zadań – my jednak ciężko pracując zapewniamy Państwu bardzo korzystne warunki wspłópracy.

Nasza hurtownia odzieży używanej zawsze przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Wierzymy, że jedynym sposobem na trwałą relację z kontrahentem jest szacunek i uczciwość, dlatego zawsze trzymamy się tych wartości. Nasze produkty zbierane są w systemie „od drzwi do drzwi” oraz „cash for clothes” co gwarantuje urozmaicenie asortymentowe zbiórek.

Jako importer odzieży używanej dbamy o to, aby dostarczany towar pochodził od sprawdzonych firm zajmujących się zbiórką ubrań. Daje nam to pewność, iż Nasza oferta będzie spełniała Wasze oczekiwania oraz wymagania Waszych klientów.

Nasza stała sprzedaż obejmuje 100% oryginalny niesort taki jak:

Zbiórka C4C, skupowana wyłącznie w mieście Liverpool. W większości ubrania damskie, młodzieżowe oraz dziecięce. Towar pakowany w przeźroczyste worki o wadze około 10kg.

Zbiórka C4C, skupowana wyłącznie w mieście Londyn. W większości ubrania damskie, młodzieżowe oraz dziecięce. Towar pakowany w przeźroczyste worki o wadze około 10kg.

Oryginalny towar D2D, który jest zbierany w okolicach oraz w mieście Manchester przez fundację charytatywną. W towarze głównie ubrania damskie i młodzieżowe plus dodatki typu: buty, torebki, paski oraz zabawki. Towar pakowany luzem w reklamówki i worki.

Oryginalna zbiórka kontenerowa, organizowana w południowej Anglii. Towar pakowany w worki o wadze 5-15kg.

Oryginalna zbiórka kontenerowa, organizowana w Szwecji. Towar pakowany w worki o wadze 5-15kg.

Oryginalna zbiórka kontenerowa, organizowana w Irlandii Północnej. Towar pakowany w worki o wadze 5-15kg. 

Przy zakupie większych ilości zapewniamy naszym Klientom korzystne rabaty.

Prowadzimy sprzedaż całotirową wyżej wymienionych towarów, stosując bardzo korzystny cennik. Nie ryzykuj, korzystaj z doświadczenia naszej hurtowni odzieży używanej.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Bielawy 32
89-100 Nakło nad Notecią
woj. Kujawsko-Pomorskie

Skontaktuj się

Tel : +48 690 182 405

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9.00-16.00

Zapisz się do naszego newslettera